Najlepsze sale Statystyki
Dodano 1740 sal,
Wystawiono: 1813 ocen i komentarzy

wyprawy na dorsza i wędkarstwo morskie DarłowoLila Park
Szczecin

adres:

Szczecin
Gastronomia
(5/4)
Wystrój
(4.75/4)
Obsługa
(5/4)
Lokalizacja
(4.5/4)
Relacje
(5/4)
Miejsca hotelowe
(4.75/4)
Ocena Gościa weselnego: wesele: czerwiec 2015
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Byłam na weselu w Lila Park. Cały rozmach wywierał wielkie wrażenie. Miejsce o bajkowym charakterze, w sam raz na wymarzone wesele. Chętnie jeszcze kiedyś bym odwiedziła.
Ocena Gościa weselnego: wesele: marzec 2014
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Lila Park to miejsce, w którym można się dobrze bawić. Sala robi niesamowite wrażenie, niczego na stołach nie brakowało, jedzenie palce lizać, obsługa fantastyczna, wspaniała atmosfera. Można było wyjść też na duży ogród. Polecam jak najbardziej to miejsce.
Ocena Młodej Pary: wesele: czerwiec 2013
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Lila Park rewelacyjne miejsce na wesele, ze względu na miłą i fachową obsługę, piękną dużą salę i ogród. Goście chwalili jedzenie, zarówno przekąski, jak i dania ciepłe. Nam oczywiście też smakowało :) Wiadomo, przed weselem towarzyszy stres, ale zupełnie nie potrzebie, wszystko dopięte na ostatni guzik. Pary, które stoją przed wyborem sali weselnej mogą śmiało wybrać Lila Park.
Ocena Gościa weselnego: wesele: listopad 2013
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Mogę się wypowiedzieć z perspektywy gościa weselnego. Bylam na weselu u koleżanki. Sama też planuję wesele, tzn. planujemy z narzeczonym ;) więc interesujemy się tematem. Jesteśmy niemal pewni, że zdecydujemy się na Lila Park, bo wszystko odbyło się jak należy. Sala weselna przestronna, więc można było poszaleć na parkiecie. Jedzenie smaczne i obsluga jak należy. Niestety wesele odbywało się w połowie listopada, więc nie było warunków pogodowych żeby skorzystać z uroku fantastycznego ogrodu. Dysponują też miejscami noclegowymi. Zainteresowanym podaj adres: www.lilapark.net.pl
Wystaw opinię

Właściciel sali weselnej jeszcze nie dodał opisu.

Właściciel sali weselnej jeszcze nie dodał zdjęć.
Polcamy sale weselne, domy weselne, zorganizuj weselne w polecanych salach weselnych.

regulamin | Najlepsze sale weselne | kontakt

©2009-2017 ranking-sal-weselnych.pl
Szata graficzna: RevolWeb