Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Lila Park

Ocena: 93%
dodaj opinię i ocenę tej sali


Szczecin

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 93% (4 głosów) Gastronomia: Ocena: 100% Wystrój: Ocena: 95% Obsługa: Ocena: 100% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 90% Relacje: Ocena: 100% Miejsca hotelowe: Ocena: 95%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • matylda Ocena Gościa weselnego: data wesela: czerwiec 2015

  Byłam na weselu w Lila Park. Cały rozmach wywierał wielkie wrażenie. Miejsce o bajkowym charakterze, w sam raz na wymarzone wesele. Chętnie jeszcze kiedyś bym odwiedziła.

  Ocena: 100% !
  • Marco P Ocena Gościa weselnego: data wesela: marzec 2014

   Lila Park to miejsce, w którym można się dobrze bawić. Sala robi niesamowite wrażenie, niczego na stołach nie brakowało, jedzenie palce lizać, obsługa fantastyczna, wspaniała atmosfera. Można było wyjść też na duży ogród. Polecam jak najbardziej to miejsce.

   Ocena: 90% !
   • Idalia Ocena Młodej Pary data wesela: czerwiec 2013

    Lila Park rewelacyjne miejsce na wesele, ze względu na miłą i fachową obsługę, piękną dużą salę i ogród. Goście chwalili jedzenie, zarówno przekąski, jak i dania ciepłe. Nam oczywiście też smakowało :) Wiadomo, przed weselem towarzyszy stres, ale zupełnie nie potrzebie, wszystko dopięte na ostatni guzik. Pary, które stoją przed wyborem sali weselnej mogą śmiało wybrać Lila Park.

    Ocena: 100% !
    • Iwona Ocena Gościa weselnego: data wesela: listopad 2013

     Mogę się wypowiedzieć z perspektywy gościa weselnego. Bylam na weselu u koleżanki. Sama też planuję wesele, tzn. planujemy z narzeczonym ;) więc interesujemy się tematem. Jesteśmy niemal pewni, że zdecydujemy się na Lila Park, bo wszystko odbyło się jak należy. Sala weselna przestronna, więc można było poszaleć na parkiecie. Jedzenie smaczne i obsluga jak należy. Niestety wesele odbywało się w połowie listopada, więc nie było warunków pogodowych żeby skorzystać z uroku fantastycznego ogrodu. Dysponują też miejscami noclegowymi. Zainteresowanym podaj adres: www.lilapark.net.pl

     Ocena: 97% !
    dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontaktSzczecin

Statystyki i pozycje

Sala nr 2 w rankingu sal weselnych w województwie zachodniopomorskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w miejscowości Szczecin. Zobacz ten ranking »


1098 odsłon, 4 ocen i komentarzy.