Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Dom Przyjęć Hoga

Ocena: 83%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Jasińskiego 2
Mysłowice

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 83% (3 głosów) Gastronomia: Ocena: 93% Wystrój: Ocena: 100% Obsługa: Ocena: 93% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 73% Relacje: Ocena: 100% Miejsca hotelowe: Ocena: 40%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • Damiano i S. 29.09.2012r. KATOWICE Ocena Młodej Pary data wesela: wrzesień 2012

  29.092012r to Ja i Damian i to Ja Sabina, którzy powiedzieli sobie przed chwila "TAK" na całe życie chcą przeprosić, że tak późno piszą (zawsze lepiej późno niż wcale) ale chcemy podziękować jak tylko potrafimy. W taki sam sposób jaki nam się pomogło zorganizować naszą uroczystość weselną dla Nas i dla naszych gości. Dziękujemy za te chwile spędzone z Nami oraz za pełny Kosz starań by wszystko był zapięte na ostatni guzik. Jesteśmy mile zaskoczeni tym, że choćby, że rosół podany był gorący - jak to było zapowiedziane przez Właścicieli. Szefostwo kontaktowi i bardzo otwarci na propozycje. Pomocni i życzliwi. Do takiego domu chce sie wracać - nawet by tylko na kawę ;) ale to prawie jak do "rodziny" W takim domu weselnym jest tradycja i DUSZA i to się czuje i oraz chciałoby się przeżyć to drugi raz ! to jest ta chwila i to miejsce... Pozdrawiają nowożeńcy z 3 m-cznym stażem - z Katowic Damian i Sabina ps: Proszę nie wierzyć innym opiniom. Ten komentarz jest jak najbardziej realny, tak jak nasz ślub - można to sprawdzić w urzędzie S.C. w Katowicach. A my nie mniej jednak dziękujemy i pozdrawiamy D i S.

  Ocena: 87% !
  • narzeczona 21 Ocena Gościa weselnego: data wesela: maj 2011

   Ciężko jest pisać superlatywy, kiedy jest ich zbytduzo. Ogólnie wyśmienite jedzenie, super obsługa,wystrój z klasą.Jedyny minus, to brak Szkoda, pokoi gościnnych.

   Ocena: 83% !
   • ania Ocena Młodej Pary data wesela: październik 2010

    Jesteśmy wyjatkowo zadowoleni z wyboru właśnie tej sali. Już przy spisaniu umowy właściciele dokładnie nam wszystko powiedzieli. Wspaniały wystrój szczególnie stołów. Piękne, bogate obrusy so już jest rzadkością. Porcje mięs duże jak w domu, goracy rosół no i przepięknie podane zakąski w tak dużych ilościach, że nie sposób było wszystkiego skosztować. Z czystym sumieniem polecamy nowożeńcom to szczeglnie przyjazne im miejsce.

    Ocena: 80% !
   dodaj opinię i ocenę tej sali

Opis lokalu

Jesteśmy Firmą rodzinną.
Od ponad 20 lat organizujemy wesela i inne imprezy
rodzinne, koleżeńskie oraz firmowe.

Posiadamy certyfikat: Śląski Znak Jakości
Wiarygodność, Uczciwość

My potrafimy sprawić, że poczujesz się Szczególnym Gościem


Możemy gościć do 120 osób


Jesteśmy blisko Katowic, Sosnowca, Jaworzna, Mysłowic.

Przeczytaj cały opis lokalu »

Dojazd i kontakt


Jasińskiego 2
Mysłowice

508-063-753

Statystyki i pozycje

Sala nr 24 w rankingu sal weselnych w województwie śląskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w miejscowości Mysłowice. Zobacz ten ranking »


1259 odsłon, 3 ocen i komentarzy.