Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Oliwia

Ocena: 87%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Witosa 100
Kuźnica Kiedrzyńska

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 87% (2 głosów) Gastronomia: Ocena: 100% Wystrój: Ocena: 100% Obsługa: Ocena: 100% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 100% Relacje: Ocena: 100% Miejsca hotelowe: Ocena: 40%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • Patrycja i Łukasz Ocena Młodej Pary data wesela: wrzesień 2012

  Jesteśmy z Częstochowy. Mieliśmy na tej sali wesele we wrześniu 2012r. Chcielibyśmy się podzielić opinią o tej sali żeby ułatwić przyszłym nowożeńcom wybór. Zeby nie było, że jesteśmy znajomymi p. Janusza - właściciela sali, to przedstawimy rzetelną opinię z pozytywami i negatywami. Jeśli chodzi o salę i realizację wesela to jest to wspaniały stosunek ceny do jakości. A już najbardziej p. Janusz urzekł nas swoim podejściem do interesów. Można śmiało powiedzieć że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu, rzetelnie i sensownie podchodzący do sprawy, stawiający sprawy jasno i bez niedomówień. Jest elastyczny w swojej ofercie co do realizacji przedsięwzięcia oraz jego finalizacji. Do wybrania tej sali szczególnie przyczynił się fakt, że p. Janusz ma jasną i sprawiedliwą dla dwóch stron umowę i ofertę bez żadnych haczyków, nieokreślonych dopłat i tym podobnych. Jedzenie p. Janusz oferuje bez ograniczeń gościom i faktycznie tak jest. Nikt nie wyszedł od nas głodny. Wszystko było przygotowane tuż przed weselem. Sam byłem świadkiem jak kelnerzy wszystkie niezjedzone czy też nieruszone potrawy, wędliny, wszystko co zostało na stołach zrzucali do wspólnego worka na śmieci. Natomiast teraz trochę dla tych co szukają minusów :) żeby nie było że jesteśmy jednostronni. Od mojego świadka dowiedziałem się, że Pan Janusz zapomniał włączyć lodówki z wódką, ale to pewnie dla tego, że wyjątkowo zostawiłem mu klucz do pomieszczenia z alkoholem i zleciłem opiekę nad tym gdyż ja nie miałem do tego ani głowy ani czasu. Ponieważ nie jest to typową praktyką, a było to moje życzenie w drodze wyjątku od reguły, p.Janusz miał prawo zapomnieć. Za to kelnerzy wyłożyli już wcześniej wódkę na stół chociaż nie musieli co było miłe. Chyba najsłabszym punktem w tej sali gdyby ktoś chciał nas się zapytać, to był wygląd toalet. Czyste jak najbardziej, po prostu nie wyglądają jakoś szczególnie pięknie jak w hotelu Mariot czy coś w tym stylu, po prostu zwykłe toalety, może troszeczkę być ciasna dla panny młodej z bardzo dużą suknią. Ale to tak na marginesie dla czepialskich. Gdybyśmy mieli wybierać salę jeszcze raz w Częstochowie lub okolicach to z pewnością jeszcze raz wybralibyśmy salę Oliwię, a zaznaczam że przejrzeliśmy sporo sal więć mamy porównanie i wiemy o czym mówimy. BARDZO GORĄCO POLECAMY TĘ SALĘ I INTERESY Z PANEM JANUSZEM. Pozdrawiamy go serdecznie. Interesy z panem to naprawdę czysta przyjemność Panie Januszu.

  Ocena: 90% !
  • licka5 Ocena Gościa weselnego: data wesela: październik 2012

   6 października 2012 odbyło się wesele naszego syna. Jako rodzice musimy z wielką przyjemnością stwierdzić,że z wesela jesteśmy bardzo zadowoleni.Właściciel bardzo kontaktowy i szalenie ugodowy, nie robił żadnych problemów ze zmianami w proponowanym przez niego menu. Potrawy przepyszne, porcje duże i pod dostatkiem. Obsługa znakomita, kelnerzy chodzą jak mrówki pilnując by stoły i to co na nich jest było w należytym porządku. Wszyscy uśmiechnięci, uprzejmi. Właściciel wywiązał się z umowy znakomicie. Zarówno Właściciel jaki i pracownicy kuchni oraz obsługi bardzo uczciwi - świadczą o tym zwroty nie skonsumowanych potraw jakie otrzymaliśmy do domu. Właściciel, to człowiek, któremu na pewno zależy na dobru swoich konsumentów,nie liczy wyłącznie na swój zysk, bo za taką cenę tyle potraw i tak dobrze zastawione stoły, to cudotwórca.Polecam wszystkim, którzy w tej okolicy chcą robić przyjęcie. Mimo,że nie jest to jakiś dworek, czy luksusowy hotel wcale nie żałujemy,że w OLIWI było wesele naszego syna. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

   Ocena: 90% !
  dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Witosa 100
Kuźnica Kiedrzyńska

Statystyki i pozycje

Sala nr 16 w rankingu sal weselnych w województwie śląskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w miejscowości Kuźnica Kiedrzyńska. Zobacz ten ranking »


805 odsłon, 2 ocen i komentarzy.