Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

PaŁac PŁocko

Ocena: 93%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Płocko 30
Kępice

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 93% (2 głosów) Gastronomia: Ocena: 100% Wystrój: Ocena: 100% Obsługa: Ocena: 100% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 100% Relacje: Ocena: 100% Miejsca hotelowe: Ocena: 100%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • gość Ocena Młodej Pary data wesela: wrzesień 2014

  Ze wzruszeniem wspominam wesele zorganizowane w Pałacu Płocko. To idealne miejsce na organizację wesele - tylko dla tych najbardziej wymagających. Bardzo podobała mi się przestronna sala, doskonale udekorowana - wg naszych ustaleń. Miejsce to po prostu spełniło nasze oczekiwania pod każdym względem. Piękna oaza zieleni wokół pałacyku, cicho, spokojnie - a więc lokalizacja pierwsza klasa. Prawdę mówiąc lokal miał w sobie nadzwyczajny urok - intymny klimacik, który pozwolił nam się bawić z całej siły. Wesele zostało zorganizowane na wysokim poziomie. Duże wrażenie zrobił na mnie profesjonalizm całego zespołu. Zaangażowani, doświadczeni, elokwentni. Podczas wesela byliśmy dobrze obsługiwani. Na stołach pojawiło się dobre jedzenie,w dużych porcjach. Resztki zostały profesjonalnie zapakowane. Byli pomocni, sympatyczni i gotowi do obsługi. Dziękuję za zaangażowanie, wsparcie, uprzejmość, uśmiech. Taką organizację to ja rozumiem.... Pałac spełnił moje oczekiwania. Razem z mężem możemy szczerze polecić to miejsce wszystkim poszukującym fajnego miejsca na poziomie. Nie zapłaciliśmy dużo, a naprawdę było warto... Dużym atutem okazał się też pobliski park, w którym mieliśmy robioną sesję zdjęciową... Do końca życia zapamiętamy wesele w tym miejscu... Dziękujemy i życzymy dużo sukcesów w ramach organizacji wesel.

  Ocena: 100% !
  • Jola Ocena Młodej Pary data wesela: czerwiec 2014

   Organizowałam tu przyjęcie weselne i bardzo urzekł mnie przepiękny park. Razem z mężem zdecydowaliśmy się także na sesję ślubną w plenerze. To miejsce jest naprawdę znakomite. Nasi goście czuli się tutaj dopieszczeni. Jedzenie było naprawdę wyborne.

   Ocena: 100% !
  dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Płocko 30
Kępice

Statystyki i pozycje

Sala nr 3 w rankingu sal weselnych w województwie pomorskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w miejscowości Kępice. Zobacz ten ranking »


369 odsłon, 2 ocen i komentarzy.