Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Restauracja Słowik

Ocena: 70%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Armii Ludowej 7
Krzanowice

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 70% (5 głosów) Gastronomia: Ocena: 68% Wystrój: Ocena: 60% Obsługa: Ocena: 64% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 72% Relacje: Ocena: 68% Miejsca hotelowe: Ocena: 68%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • rado Ocena Gościa weselnego: data wesela: luty 2012

  Ja byłem na weselu jako gość. Pierwsze to dobre, przepyszne jedzenie. Na sali chyba nie było osoby, której coś by nie smakowało. Drugie to obsługa, praktycznie nie zauważalna. Tak sprawnie podawano do stołu, że mieliśmy wrażenie, że dzieje się to samo. Z relacji pary młodej wiem, że zostali bardzo miło i dobrze potraktowni. Poleciłem Słowika znajomym a tera sam będę miał tam wesele.

  Ocena: 97% !
  • aga Ocena Młodej Pary data wesela: maj 2013

   Witam Moje wesele odbyło się w tej restauracji i ja osobiście byłam bardzo zadowolona. Jedzenie jest przepyszne i w dużych ilościach,co z resztą potwierdzali goście.Obsługa miła,a właściciele przychylni. Prędzej byłam już tam na dwóch weselach i ze strony gościa również mi się podobało :) Polecam tą restaurację

   Ocena: 90% !
   • Gość Ocena Gościa weselnego: data wesela: luty 2011

    Jestem tego samego zdania.Nawet miejscowi omijają tę knajpę z daleka.Zazwyczaj świeci pustkami.Tylko nieświadomi albo zdeterminowani korzystają z jej usług.Właściciele są mili jak widzą zysk, potem jest znacznie gorzej.Ma się wrażenie jakby się nagle zaczęło przeszkadzać.Jak dla mnie to pazerni i małostkowi ludzie.Nie polecam.

    Ocena: 27% !
    • Kora Ocena Gościa weselnego: data wesela: maj 2011

     Mielismy wesele w Restauracji ,,Slowik' i jestesmy bardzo zadowoleni z obslugi, jedzenie bylo przepyszne i nie do przejedzenia, swietna lokalizacja i co najwazniejsze dla nas to duze obejscie, plac zabaw dla dzieci, cisza i spokoj, na prawde polecamy.

     Ocena: 100% !
     • mak Ocena Młodej Pary data wesela: maj 2011

      nie polecam bo nawet jak zarezerwujesz to nie możesz być pewien że impreza się odbędzie, przyjdzie ktoś generujący wyższy dochód i Cię wykopią! Jednego dnia potwierdzają rezerwację a drugiego anulują-pomimo że byłeś pierwszy(rok wcześniej).Zastanów się dobrze zanim tam się zbliżysz!Umowa słowna nic dla nich nie znaczy. Zalatwili w ten sposób wiele osób.

      Ocena: 20% !
     dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Armii Ludowej 7
Krzanowice

Statystyki i pozycje

Sala nr 9 w rankingu sal weselnych w województwie opolskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w miejscowości Krzanowice. Zobacz ten ranking »


833 odsłon, 5 ocen i komentarzy.