Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Hotelik Sudety

Ocena: 80%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Al. Jana Pawła Ii 25
Głuchołazy

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 80% (2 głosów) Gastronomia: Ocena: 60% Wystrój: Ocena: 70% Obsługa: Ocena: 60% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 100% Relacje: Ocena: 80% Miejsca hotelowe: Ocena: 90%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • majka Ocena Gościa weselnego: data wesela: sierpień 2013

  Tragedia. Jedzenie nieapetyczne, nieestetycznie podane. Ogólnie jedzenia mało i byle jakie. Obsługa zaspana i opryskliwa. Goście musieli się ciągle o coś upominać... a to talerza komuś brakuje, a to widelca itd. Barszcz do krokietów podano 40 min po podaniu krokietów...Na poprawinach wędliny i sałatki ewidentnie te same, które zostały na stołach z dnia poprzedniego, bo czym wytłumaczyć zsiniałe wędliny i zalatujące kwasem sałatki... strach było jeść, zresztą na sam widok tych zleżałych dań apetyt przechodził. Sala kiczowata, obczepiona sztucznymi kwiatkami... no, ale to akurat kwestia gustu, więc pewnie są tacy, którym to się podoba. Pokoje przyzwoite, chociaż to zależy kto na jaki trafił. Ogólnie nikomu nie poleciłabym tej sali. Właściciele powinni pomyśleć o jakiś ostrych reformach, bo lokalizacja naprawdę fajna i potencjał duży, ale ... no właśnie, ale jak na razie to jest tragedia.

  Ocena: 53% !
  • jsa Ocena Młodej Pary data wesela: październik 2012

   ten dzień był wspaniały! Zdecydowanie polecam wszystkim ten Hotel na wesela! Piękna duża sala weselna i bardzo miła obsługa:)

   Ocena: 100% !
  dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Al. Jana Pawła Ii 25
Głuchołazy

Statystyki i pozycje

Sala nr 7 w rankingu sal weselnych w województwie opolskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 2 w rankingu sal weselnych w miejscowości Głuchołazy. Zobacz ten ranking »


852 odsłon, 2 ocen i komentarzy.