Najlepsze sale Statystyki
Dodano 1740 sal,
Wystawiono: 1813 ocen i komentarzy

wyprawy na dorsza i wędkarstwo morskie DarłowoSala Bankietowa Bella Donna
Zegrze Południowe

Logo - sala Sala Bankietowa Bella Donna w Zegrze Południowe Warszawska 41
adres:
Warszawska 41
Zegrze Południowe
dane kontaktowe:
Gastronomia
(5/3)
Wystrój
(5/3)
Obsługa
(5/3)
Lokalizacja
(5/3)
Relacje
(5/3)
Miejsca hotelowe
(4.67/3)
Ocena Młodej Pary: wesele: wrzesień 2012
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Tomaszowi za profesjonalną organizację naszego wesela. Dziękujemy za miłą współpracę, za elastyczność, za dobre rady i sugestię.Wielkie ukłony dla kelnerów którzy byli przemili i bardzo sprawni, swoja prace wykonywali wzorcowo. Podziękowania dla całej kuchni i szefa kuchni bo jedzonko było wyśmienite aż palce lizać :-) Poza tym dla planujących wesele w Bella Donnie możemy zasugerowć, że wystrój, jedzenie, obsługa, organizacja była w 100% cudowna co pozwoliło nam w spokoju bawić się na własnym weselu. Jeszcze raz dziekujemy i gorąco polecamy bo na prawde warto!!!
Ocena Młodej Pary: wesele: lipiec 2012
wystawiono:
zgłoś naruszenie
W lipcu w sali Bella Donna (Zegrze Południowe) odbyło się nasze wesele. Sala bardzo ładna, wystrój dostosowany do upodobań narzeczonych. Właściciele sali przemili, można wszystko z nimi ustalić, są dostępni o każdej porze. Samo wesele niesamowite - przepyszne, wyszukane jedzenie (stoły uginały się od ilości jedzenia), a obsługa - kelnerzy profesjonalni i bardzo uczynni. Dodatkowym atutem jest fakt, że nad salą znajdują się przepiękne pokoje dla gości. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ten szczególny dla nas dzień odbył się w Bella Donnie. Polecamy!!!
Ocena Młodej Pary: wesele: maj 2012
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Bardzo gorąco polecamy salę weselną. Obsługa oraz jedzenie bardzo dobre. Wystrój sali przepiękny i elegancki. Bardzo uczciwy i ugodowy właściciel.
Wystaw opinię

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej Sali Bankietowej znajdującej się w pięknej, malowniczej okolicy nad Zalewem Zegrzyńskim.

Nasz szef kuchni przygotuje potrawy, których smak na długo zostanie w Państwa pamięci. Jego doświadczenie i doskonała znajomość kuchni pozwala na realizacje oryginalnych zamówień oraz zapewnia doskonałe dania kuchni polskiej i staropolskiej. Poza tym zapewniamy sprawdzoną obsługę, a przede wszystkim niezapomniane wspomnienia i niepowtarzalny klimat.

Oferujemy klimatyzowaną salę, która może pomieścić swobodnie 130 osób oraz klimatyzowaną salę taneczną. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę organizowanego u nas przyjęcia. Nasza oferta kulinarna pozwala skomponować menu spośród szerokiego wyboru potraw.
Oferujemy Państwu również szeroki asortyment usług dodatkowych.

Zapewniamy:

- wysoki standard świadczonych usług
- bogate Menu ustalane indywidualnie dla każdego klienta
- parking dla gości
- pokoje gościnne
- profesjonalną i miła obsługę
- niezapomniane wspomnienia
- atrakcyjne ceny

Serdecznie Zapraszamy

Sala Bankietowa Bella Donna Zegrze Południowe
Sala Bankietowa Bella Donna Zegrze Południowe
Sala Bankietowa Bella Donna Zegrze Południowe
Sala Bankietowa Bella Donna Zegrze Południowe
Polcamy sale weselne, domy weselne, zorganizuj weselne w polecanych salach weselnych.

regulamin | Najlepsze sale weselne | kontakt

©2009-2017 ranking-sal-weselnych.pl
Szata graficzna: RevolWeb