Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Sala Bankietowa Volta

Ocena: 93%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Głębocka 117
Warszawa

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 93% (2 głosów) Gastronomia: Ocena: 100% Wystrój: Ocena: 100% Obsługa: Ocena: 100% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 100% Relacje: Ocena: 100% Miejsca hotelowe: Ocena: 100%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • Monika Ocena Młodej Pary data wesela: maj 2013

  Polecam! Jestem bardzo zadowolona z całej organizacji wesela, dokładnego załatwiania wszystkich spraw. Sala jest piękna,urządzona ze smakiem, jest sporo przestrzeni, goście nie musieli się przeciskać między stolikami. Jedzenie było pyszne, przygotowane z należytą pieczołowitością:) Porcje spore, nikt z naszych gości nie wyszedł głodny. Obsłudze daję ogromny plus za to wszystko ogarniali bardzo szybko i starannie.

  Ocena: 100% !
  • Karol i Julita Ocena Młodej Pary data wesela: kwiecień 2013

   Wybór Sali Bankietowej Volta na nasze wesele był strzałem w dziesiątkę. Przyjęcie wypadło idealnie, goście bawili się całą noc. Jedzenie było wyśmienite, wszystko wszystkim smakowało:) Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi – na weselu było ponad 90 gości, mimo wszystko sobie doskonale poradzili. Na stołach nie zabrakło niczego, dzbanki były uzupełniane na bieżąco, dania sprawnie wydawane. Organizacja na najwyższym poziomie! Lokal jest cudowny, elegancki, wszystko lśni nowością. Wokół sali jest spory teren zieleni - jak ktoś z gości się zmęczył tańcami to mógł pospacerować na świeżym powietrzu. Polecamy bardzo serdecznie i bardzo dziękujemy całej ekipie!

   Ocena: 100% !
  dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Głębocka 117
Warszawa

Statystyki i pozycje

Sala nr 25 w rankingu sal weselnych w województwie mazowieckim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 7 w rankingu sal weselnych w miejscowości Warszawa. Zobacz ten ranking »


399 odsłon, 2 ocen i komentarzy.