Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Hawełka Na Wiejskiej

Ocena: 83%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Wiejska 4/6/8
Warszawa

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 83% (8 głosów) Gastronomia: Ocena: 93% Wystrój: Ocena: 83% Obsługa: Ocena: 83% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 93% Relacje: Ocena: 83% Miejsca hotelowe: Ocena: 73%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • mistral31 Ocena Młodej Pary data wesela: wrzesień 2013

  Hawełka kręci i nie szanuje klientów. W umowie o organizację wesela nie chcą wpisać, że zapewniają parking i klimatyzację sali na ul. Wiejskiej w W-wie, choć ustnie i na stronie internetowej chętnie o tym mówią. Tym parkingiem najpewniej po prostu nie dysponują, gdyż należy do Kancelarii Sejmu. Ponadto, zastrzegają sobie możliwość odstąpienia od umowy w każdym czasie za zwrotem samej tylko zaliczki wpłaconej wcześniej przez klienta. Co to za umowa, która nie gwarantuje klientowi w zasadzie niczego, bo Hawełka w każdej chwili może zwrócić zaliczkę i powiedzieć "do widzenia"? Jak można tak traktować ludzi, którzy planują najważniejszą imprezę w życiu i chcą mieć pewność, że wszystko będzie zorganizowane bez wpadek? Wygląda na to, że ta firma nie traktuje klientów i ich potrzeb poważnie, a jedynie mydli oczy tradycją stworzoną przez dawnych właścicieli.

  Ocena: 37% !
  • Mortka Ocena Gościa weselnego: data wesela: marzec 2013

   Zdecydowanie miejsce godne polecenia. Sala wizualnie wyglądała rewelacyjnie, do tego świetne jedzenie w naprawdę dużych ilościach. Od młodych też wiem, że bardzo zadowoleni z organizacji w Hawełce, do tego bardzo miła i pomocna obsługa, generalnie nic dodać nic ująć.

   Ocena: 100% !
   • kamil Ocena Gościa weselnego: data wesela: czerwiec 2012

    zdecydowanie polecam. fajny lokal z dobrym jedzeniem. byłem tam ostatnio z rodzicami i jedzenie bardzo im smakowało

    Ocena: 70% !
    • Karolina Ocena Gościa weselnego: data wesela: wrzesień 2012

     Byliśmy z mężem na weselu znajomych i było naprawdę super. Jedzenie smaczne, świetny wystrój, miła obsługa - nic dodać, nic ująć!

     Ocena: 100% !
     • Stefan Ocena Gościa weselnego: data wesela: luty 2013

      Bardzo miło wspominam wesele na którym bylem gosciem w rstauracji Hawełka. Jedzenie smaczne, dużo, kuchnia polska w wykwintnej postaci. Wystrój sali na wesele odpowiedni. Obsługa pomocna i miła. Lokalizacja wymiata :) Wesele moim zdaniem bardzo udane i sam bym rozwazal ten lokal na wlasne, gdybym nie byl od 10 lat zonaty ;)

      Ocena: 83% !
      • Ania Ocena Młodej Pary data wesela: styczeń 2013

       Organizowaliśmy tam nasze przyjęcie weselne i wszystko było super :) Jedzenie znakomite - podane w ładnej formie, obsługa w pełni profesjonalna. Polecamy wszystkim!

       Ocena: 100% !
       • Anna i Łukasz Ocena Młodej Pary data wesela: kwiecień 2012

        Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. My byliśmy bardzo zadowoleni i nasi goście również. Przepyszne jedzenie, spore ilości, cena rozsądna. Wystrój sali ładny i oryginalny. Fachowa obsługa. Szczerze polecamy.

        Ocena: 83% !
        • jadzia Ocena Gościa weselnego: data wesela: kwiecień 2012

         Świetne miejsce. Znakomity catering, rewelacyjna obsługa i przepyszne jedzenie. Wszystko było bardzo dobre i dużo nie wydałam. Polecam

         Ocena: 100% !
        dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Wiejska 4/6/8
Warszawa

Statystyki i pozycje

Sala nr 67 w rankingu sal weselnych w województwie mazowieckim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 12 w rankingu sal weselnych w miejscowości Warszawa. Zobacz ten ranking »


297 odsłon, 8 ocen i komentarzy.