Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Amore

Ocena: 73%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Traktowa 12
Płock

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 73% (4 głosów) Gastronomia: Ocena: 75% Wystrój: Ocena: 80% Obsługa: Ocena: 50% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 70% Relacje: Ocena: 70% Miejsca hotelowe: Ocena: 60%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • Rose Ocena Młodej Pary data wesela: kwiecień 2012

  Miałam tam wesele. Jedzenie dobre,lecz nie wszystko co było ustalane znalazło się w menu. Jedzenia zostało bardzo dużo,ale po weselu dostaliśmy rybę w galarecie,kawałek tortu, zgniłe owoce i jedno opakowanie resztek z wesela,zwracając uwagę właścicielce zaczęła tłumaczyć,że tyle zostało.AHA. Ze stołu Młodej Pary zostało więcej. Potem zaczęła mieć do mnie pretensję,że zostalismy godzinę dłużej na sali!!!przecież nie wyproszę gości !!! Kelnerki masakra... nie miłe, naburmuszone, opryskliwe w stosunku do moich gości, zamiast proponować gościom 2 zupy to wszystkim wciskały flaki,po zwróceniu uwagi proponowały już dwie zupy. Sala bardzo fajna i klimatyczna,pokój dla Młodych też fajny,ładny choć było w nim strasznie zimno. Moja ocena to 3. Gdybym miała tam robić wesele to tak,ale z inną obsługą i tylko pod warunkiem,że będzie tam Pani Beata.

  Ocena: 70% !
  • Matka Ocena Gościa weselnego: data wesela: styczeń 2014

   Byłam tam na studniówce mojej córki. Jedzenie niezbyt smaczne ale może być, wystój ładny, lokalizacja dobra. Obsługa mogłaby być milsza, niestety o miejscach noclegowych nie mogę się wypowiedzieć.

   Ocena: 63% !
   • marek Ocena Gościa weselnego: data wesela: styczeń 2013

    widzę, że nie tylko ja będę nie zadowolona z pracy ochrony. też miałąm tam studniówkę, oprócz nie miłej kelnerki, która zabierała talerze sprzed nosa jedyne do czego się przyczepię to ochorna która nie obiła nic, obce osoby wchodziły ychodziły i nikt nie zareagował.

    Ocena: 67% !
    • inga Ocena Gościa weselnego: data wesela: styczeń 2011

     Miałam tam studniówkę, wszystko byłoby ok gdyby nie totalna olewka ochroniarzy którzy wpuszczali na salę osoby spoza szkoły, masakra. Położenie średnie, miałam trudności ze znalezieniem sali. Gdyby nie to ocena byłaby na plus.

     Ocena: 70% !
    dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Traktowa 12
Płock

Statystyki i pozycje

Sala nr 86 w rankingu sal weselnych w województwie mazowieckim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 4 w rankingu sal weselnych w miejscowości Płock. Zobacz ten ranking »


933 odsłon, 4 ocen i komentarzy.