Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Róża

Ocena: 53%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Mokrosęk 14
Mokrosęk

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 53% (4 głosów) Gastronomia: Ocena: 45% Wystrój: Ocena: 45% Obsługa: Ocena: 50% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 35% Relacje: Ocena: 25% Miejsca hotelowe: Ocena: 20%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • Pati Ocena Gościa weselnego: data wesela: lipiec 2012

  ja też miałam okazję bawić się na weselu w tej sali. nie mam nic do zarzucenia właścicielom . Właścicielka co jakiś czas sprzątała toalety. Nie wiem jak z obsługą , bo młodzi mieli swoje kucharki . Jak umiecie się bawić na weselu to obsługa Wam nie będzie przeszkadzała , chyba że macie taką rodzinę , że tylko "posiedzieć , pożreć i do domu" wtedy marne szanse , by wesele się udało

  Ocena: 60% !
  • gość Ocena Gościa weselnego: data wesela: wrzesień 2012

   W pełni się zgadzam, sala tragedia a właścicielka jeszcze gorsza.Jedzenie wyglądało mało apetycznie i tak też smakowało. Właścicielka przy oglądaniu sali udaje miłą a już przy dekoracji sali sprawia problemy, podczas wesela kręci się między gośćmi, zagląda im do talerzy, bardzo wścibska i niemila baba. Jeden z gości wyciągnął włosa z devolaillea. Toalety brudne, śmierdzące. Goście wychodzili z wesela głodni. Obsługa powolna.Moja koleżanka przyznała że popełniła największy błąd wybierając tą salę i wstydu sobie narobiła przed całą rodziną. Jednym słowem niepolecam i to bardzo, najgorsza sala na jakiej byłam ja i inni goście tego wesela.

   Ocena: 20% !
   • gość weselny Ocena Gościa weselnego: data wesela: wrzesień 2012

    sala była na wynajem , bez konsumpcji(może i dobrze) . brud, myszy latają , sala ma 4 lata a jest zapuszczona. Nie dba właścicielka o lokal.

    Ocena: 47% !
    • ``zosia``123 Ocena Gościa weselnego: data wesela: czerwiec 2010

     sala beznadziejna jedzenie ohydne zimne i tłuste sala paskudna źle się tańczy przez panele!!!obsługa niemiła.Jednym zdaniem sala beznadziejna!!!

     Ocena: 20% !
    dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Mokrosęk 14
Mokrosęk

Statystyki i pozycje

Sala nr 97 w rankingu sal weselnych w województwie mazowieckim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w miejscowości Mokrosęk. Zobacz ten ranking »


3771 odsłon, 4 ocen i komentarzy.