Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Venecia Palace

Ocena: 67%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Kasztanowa 44
Michałowice

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 67% (3 głosów) Gastronomia: Ocena: 67% Wystrój: Ocena: 93% Obsługa: Ocena: 47% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 53% Relacje: Ocena: 47% Miejsca hotelowe: Ocena: 33%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • koszerna Ocena Młodej Pary data wesela: sierpień 2013

  W tym hotelu w sierpniu miałam wesele, zajmowała sie nami Pani "Menadżer", która nie miała nawet czasu sie z nami spotkac, udało sie nam to w momencie zapłaty za wesele. Pani wielka menadzer nawet nie pojawiła sie na naszym weselu, do tego nic nie zgadzało sie z ustaleniami przed weselem - stoliki były inaczej rozstawione - rodzice młodej pary siedzieli wogóle po drugiej stronie, piękny tort który wybraliśmy o 12 wjechał..ale całkowicie coś innego ..tort inny niz wybralismy..hmm tort raczej cos w stylu 5 części po przedzielanych metalowymi tacami..krzywo postawionymi.. wstyd i żenada. Bogaty hotel..a w pokojach brud..brak światła.. niektróe pokoje nawet nie były uporządkowane. Zero szacunku dla klienta. W cenie pokoji treba było wykupić śniadania, a na śniadaniu okazywało sie ze jest nie zapłacone.. Śniadanie oczywiście wyglądało tak ze było jedzenie z wesela. Sałatki te same co na stole pary młodej. Fajnie, jeszcze za to trzeba było płacić. Obsługa kelnerska bardzo fajna, ale menadżera bym zmieniła bo się nie nadaję.

  Ocena: 43% !
  • gość Ocena Gościa weselnego: data wesela: sierpień 2013

   Poniżej oczekiwań jak na 4 gwiazdki, traktowanie gości przez właściciela hotelu skandaliczne! Jedynym prawem gościa w tym hotelu jest płacić gotówką, bo z płatnością kartą już jest problem , pokoje brudne, dania w restauracji odgrzewane i niesmaczne, obsługa niegrzeczna i gburowata, właściciel traktuje swoich gości lekceważąco, a reklamacji nie można złożyć do nikogo, gdyż menażer hotelu jest nieosiągalny- no cóż przykład idzie od góry a ryba psuje się od głowy! Ogólnie nie polecam , dla mnie ten hotel nie powinien być skategoryzowany jako 4 gwiazdkowy , będę omijać z daleka i ostrzegać wszystkich znajomych!

   Ocena: 33% !
   • grazkax Ocena Gościa weselnego: data wesela: lipiec 2010

    Jedzenie podane estetycznie i smaczne.Obsługa niezauważalna ,aczkolwiek była tam gdzie powinna. Wystrój sali- styl włoski, klimatyzacja.Okolica ładna ,spory teren do spacerku po obwitym jedzeniu.Kontakt z koordynatorem w trakcie przyjęcia bezproblemowy.Jedyny minus to brak klimatyzacji w pokojach hotelowych i w apartamentach dla młodych par.

    Ocena: 93% !
   dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Kasztanowa 44
Michałowice

Statystyki i pozycje

Sala nr 91 w rankingu sal weselnych w województwie mazowieckim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w miejscowości Michałowice. Zobacz ten ranking »


1421 odsłon, 3 ocen i komentarzy.