Najlepsze sale Statystyki
Dodano 1740 sal,
Wystawiono: 1814 ocen i komentarzy

wyprawy na dorsza i wędkarstwo morskie DarłowoGórki Zielone
Górki

Logo - sala Górki Zielone w Górki Partyzantów  1
adres:
Partyzantów 1
Górki
dane kontaktowe:
Gastronomia
(5/2)
Wystrój
(4.5/2)
Obsługa
(5/2)
Lokalizacja
(4/2)
Relacje
(5/2)
Miejsca hotelowe
(2/2)
Ocena Młodej Pary: wesele: wrzesień 2011
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Nasze wesele odbyło się w tej sali we wrześniu 2011. Jest to niepowtarzalne miejsce z niesamowitym klimatem, którego nie da się znaleźć nigdzie indziej na obrzeżach czy w samej Warszawie. Pracownicy Górek są fantastyczni bardzo pomocni, jedzenie jest pyszne. Wszyscy goście byli zachwyceni, gdyż mało kto był na takiej sali wcześniej. Ma ona ogromny potencjał nadaje się na każdej wielkości wesele. Cóż mogę tylko powiedzieć, tylko tyle że lepiej nie mogliśmy trafić i wszystkim bardzo szczerze polecamy Edyta i Mateusz
Ocena Młodej Pary: wesele: maj 2010
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Nasze wesele odbyło się w Górkach 22.05.2010. Wszystko, absolutnie wszystko było super: piękna klimatyczna sala z niesamowitym kominkiem, pyszne jedzonko, profesjonalna obsługa. Współpraca z właścicielami lokalu bez zarzutu - profesjonalizm na najwyższym poziomie. Ten lokal ma nieograniczone możliwości aranżacji. Na naszym weselu poza tradycyjną częścią biesiadno-taneczną zmieścił się bar, casino i chillout room dla pragnących chwili oddechu. Można puścić wodze fantazji i mieć wesele marzeń. Goście byli zachwyceni. Gorąco polecamy.
Wystaw opinię

Nowe miejsce do organizacji przyjęć weselnych. Ten wyjątkowy dzień spędzicie Państwo w bajkowej atmosferze, oderwani od reszty świata w miejscu przygotowanym specjalnie dla Młodej Pary i osób, które zechcą razem z nimi świętować. W przestronnej sali , o niezwykłym klimacie, wśród kwiatów i świec podamy pyszne jedzenie. Rozpalimy jasny ogień w ogromnym kominku otwartym na cztery strony świata. I spełnimy każde życzenie.

Górki Zielone są położone malowniczo pośród lasów i łąk na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Kompleks składa się z dwóch wielkich, pięknych, przeszkolonych, połączonych z ogrodem sal. Możemy ugościć do 350 osób, używając wtedy obu połączonych sal. Sala z kominkiem ma 450 m2 (wesela od 120 do 230 osób), a sala z belkowaniem ponad 300 m2 (wesela poniżej 120 osób). Zapewniamy w cenie określoną dekorację stosowną do uroczystości, a na życzenie, za dodatkową opłatą, możemy stworzyć wnętrze według dowolnej fantazji Młodych lub Rodziców.

Udostępniamy również duży teren zielony z brzozowym zagajnikiem, jeśli macie Państwo ochotę na zabawę w plenerze. To świetne miejsce do ślubnej sesji foto.

Górki Zielone Górki
Górki Zielone Górki
Górki Zielone Górki
Polcamy sale weselne, domy weselne, zorganizuj weselne w polecanych salach weselnych.

regulamin | Najlepsze sale weselne | kontakt

©2009-2017 ranking-sal-weselnych.pl
Szata graficzna: RevolWeb