Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Hotel Chynów

Ocena: 0%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Główna, 74
05-650 Chynów

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 0% (1 głosów) Gastronomia: Ocena: 100% Wystrój: Ocena: 100% Obsługa: Ocena: 100% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 100% Relacje: Ocena: 100% Miejsca hotelowe: Ocena: 100%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
  • Elżbieta Ocena Gościa weselnego: data wesela: październik 2011

    Witam. Wesele mojej córki odbyło się w Hotelu pod Lasem w Chynowie. Było rewelacyjnie. Wystrój sali jest gustowny. Stoły bardzo ładnie przystrojone. Dekoracje kwiatowe, świece. Super oświetlenie i klimatyzacja. Prześliczna sala taneczna z drewnianym parkietem. Jedzenie pyszne a na stołach niczego nie brakowało. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Dużym powodzeniem cieszył się stół wiejski i ze słodkościami. Polecam tą salę na wesele – jest to gwarancja udanej imprezy.

    Ocena: 100% !
dodaj opinię i ocenę tej sali

Opis lokalu

Jesteśmy, aby spełniać marzenia!
Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu;
wesele jest „wisienką na torcie”, która sprawia, że ten dzień jest jeszcze bardziej wyjątkowy.

Hotel Pod Lasem w Chynowie znajduje się niedaleko Warszawy, w zacisznym miejscu, niedaleko lasu, pomiędzy Górą Kalwarią i Grójcem.

W naszej nowej sali bankietowej można zorganizować przyjęcie dla 230 osób. Z powodzeniem organizujemy również mniejsze przyjęcia. Sala została zaprojektowana tak, aby w każdym calu podkreślić wyjątkowość wyprawianych w niej przyjęć. Wystrój wnętrza łączy ze sobą piękno naturalnego drewna i eleganckich detali z nowoczesną technologią.

Obiekt posiada wysokiej klasy system wentylacyjno-klimatyzacyjny zapewniający odpowiednią atmosferę wyprawianych przyjęć. Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalne nagłośnienie i sprzęt multimedialny.

Naszą dewizą jest spełniać indywidualne życzenia naszych Gości. Jeśli mają Państwo szczególne upodobania dotyczące dekoracji, menu lub dodatkowych atrakcji, prosimy o informację.

Zajmujemy się pełną organizacją przyjęcia. Możemy pomóc w doborze dodatkowych atrakcji, które sprawią, że ten dzień będzie dostarczy dla Państwa gościom dodatkowych wrażeń.


Bliższych informacji udziela Krzysztof Lewandowski 601-142-469, marketing@chynow.com.pl.

Przeczytaj cały opis lokalu »

Dojazd i kontakt


Główna, 74
05-650 Chynów

667-505-914

Statystyki i pozycje

Sala nr 0 w rankingu sal weselnych w województwie mazowieckim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 0 w rankingu sal weselnych w miejscowości Chynów. Zobacz ten ranking »


888 odsłon, 1 ocen i komentarzy.