Najpiękniejszy widok na miasto w całym Krakowie: Wawel, Bulwary Wiślane, Stare Miasto… Przy Placu Kossaka w czterogwiazdkowym Hotelu Kossak mieści się restauracja Percheron, której część stanowi wspaniała, widokowa Cafe Oranżeria na siódmym piętrze. To tutaj, w tym wyjątkowo klimatycznym miejscu każdego dnia zjecie Państwo wyśmienity lunch, posmakujecie wspaniałych deserów i napijecie się kawy.
Biorąc pod uwagę sugestie i pomysły naszych gości, w Oranżerii możemy też zorganizować dla Państwa przyjęcie okolicznościowe liczące nawet 120 osób: spotkanie biznesowe, bankiet, wesele oraz obiad rodzinny po chrzcinach lub komunii dziecka. Sycąc się pięknem miasta w przeszklonym wnętrzu lub – od wiosny do jesieni – ucztując na tarasie, spędzicie Państwo w naszej Oranżerii niezapomniane chwile.
Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalne widoki i autorska kuchnia z nutą fusion przyciągają do Oranżerii zarówno stałych jak i nowych klientów. Stosownie do okoliczności przygotowane menu
z największym wyborem carpaccio w Krakowie: mięsnym, rybnym, owocowym i wegetariańskim, niezmiennie cieszą się u nas ogromnym powodzeniem. By dodatkowo uprzyjemnić czas lunchu czy kolacji, polecamy wyśmienite wina z całego świata.
Cafe Oranżeria - z wielu powodów...
Cafe Oranżeria w restauracji Percheron - z wielu powodów…
W restauracji Percheron organizujemy przyjęcia do 70 osób, w salach widokowych do 100 osób,
w Cafe Oranżeria do 90 osób.
Istnieje możliwość połączenia sal widokowych na VI piętrze z Cafe Oranżeria na VII piętrze – wówczas zorganizujemy dla Państwa przyjęcie do 120 osób.