Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Dworek Szlachecki

Ocena: 93%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Sienna 25
Lublin

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 93% (3 głosów) Gastronomia: Ocena: 100% Wystrój: Ocena: 100% Obsługa: Ocena: 100% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 100% Relacje: Ocena: 100% Miejsca hotelowe: Ocena: 100%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • Ewa Ocena Młodej Pary data wesela: czerwiec 2014

  Świetne wesele zawdzięczam w dużej mierze tej sali. Dodatkowo znakomite jedzenie również zrobiło swoje. Zabawa była do białego rana. Jestem naprawdę zachwycona. Goście bardzo chwalili sobie wystrój.

  Ocena: 100% !
  • Magda Ocena Gościa weselnego: data wesela: wrzesień 2014

   Wesele w tym miejscu to świetna opcja. Byłam co prawda gościem, ale również pozytywnie odebrałam uroczystość w Dworku Szlacheckim. Miejsce jest tak klimatyczne i w tak fajnej okolicy, że naprawdę warto. Jedzenie bardzo mi smakowało.

   Ocena: 100% !
   • Katarzyna Woźniak Ocena Młodej Pary data wesela: sierpień 2014

    Jestem zachwycona tym miejscem. Lokal jest historycznie wyposażony. Panuje tutaj tak przytulna, ciepła atmosfera i jest tak dobre jedzenie, że możemy szczerze powiedzieć : Nie żałujemy. Wybór tego miejsca na wesele był odpowiedni. Wszystko zostało doskonale dostosowane do naszych potrzeb. Sala, która otrzymaliśmy akurat pasowała na naszą ilość - 100 osób. Uważam, ze na więcej byłby naprawdę ścisk, aczkolwiek w naszym przypadku było idealnie. Goście czuli się bardzo swobodnie. Warunki lokalowe były odpowiednie, a co do jedzenie nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa naprawdę się postarała. Przygotowali nasze menu profesjonalnie. Zadbali o każdy szczegół. Dania były ciepłe, wszystkiego dużo, różnorodności. Praktycznie goście byli zadowoleni, bo jedzenie było wyśmienite. Spełnili oczekiwania naszych kubków smakowych :). Jednak dla nas - gospodarzy - małżonków - najważniejsze było to by wszystko było zorganizowane tak jak uzgadnialiśmy z właścicielem. Było. Naprawdę było. Dekoracje piękne, ułożenie stołów idealne - sala do tańczenia była dobre wielkości. Cieszymy się, że mieliśmy okazję bawić się w tak uroczy miejscu. Dziękujemy za zaangażowanie, uprzejmość oraz indywidualne podejście do naszej uroczystości. Pozdrawiamy!!!

    Ocena: 100% !
   dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Sienna 25
Lublin

Statystyki i pozycje

Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w województwie lubelskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w miejscowości Lublin. Zobacz ten ranking »


2735 odsłon, 3 ocen i komentarzy.