Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Hotel Walter

Ocena: 53%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Droga Starotoruńska 5a
Toruń

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 53% (4 głosów) Gastronomia: Ocena: 30% Wystrój: Ocena: 40% Obsługa: Ocena: 30% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 50% Relacje: Ocena: 30% Miejsca hotelowe: Ocena: 40%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • fredek Ocena Gościa weselnego: data wesela: styczeń 2010

  Porażka,p porażka i jeszcze raz porażka. Ogólny bałagan, głodowe porcje żywnościowe spóźnione o około godzinę czasu, brak organizacji i właściwego zarządzania. Nie polecam, bo klient dla waścicielki i obsługi tego hotelu chyba jest "złem koniecznym". Masakra

  Ocena: 27% !
  • zielona Ocena Gościa weselnego: data wesela: październik 2011

   Ogólnie żenujący poziom tego hotelu. W pokoju nie było ręczników, w łazience nie było nawet gdzie powiesić własnego. Brak półek na przybory, na papier toaletowy nie było uchwytu. Porcje obiadowe miały być chyba przeznaczone dla pań na ścisłej diecie, bo normalny człowiek nie mógł się tym najeść. Podczas śniadania trzeba było długo czekać, aż będzie do stołu szwedzkiego dołożone jedzenie, bo racje żywnościowe przeznaczone miały być chyba też dla modelek. Kierowniczka hotelu w czasie niemiłej sytuacji nie fatygowała się spotkać z klientami (po prostu nas olała i odmówiła rozmowy). Nie radzę urządzać tam ogniska, bo drewno też jest wydzielone na 2-4 godziny (o czym nie raczyli poinformować). I nie dali drewna, tylko kartony i jakieś dykty (mokre na dodatek), które po godzinie już się skończyły. Ogólnie za te pieniądze to jest szczyt szczytów, wstyd i porażka.

   Ocena: 23% !
   • BoomirPL Ocena Gościa weselnego: data wesela: wrzesień 2011

    Hotel pozornie średni lecz przy bliższym zapoznaniu okazuje się że brak wykładzin na korytarzach przypokojowych utrudnia wyspanie się (ok 8.00 obsługa śmiga z wózkami i hałasuje). Nie występuje to w innych znanych mi hotelach gdzie podłoga w korytarzach wyłożona jest wykładziną... Wyżywienia nie polecam chyba że ktoś się głodzi (masochista) lub zwyczajnie odchudza. Porcje obiadowe głodowe, wydzielona ilość mięsa, suche ziemniaki i surówka ciosana toporem (duże kawały kapuchy). Obsługa w recepcji nie znająca elementarnych zasad traktowania klienta. W sytuacjach problemowych brak kierownictwa oraz kadry zarządzającej. Pomimo prawdopodobnej obecności kierowniczki na terenie hotelu i wyraźnego żądania z mojej strony nie pofatygowała się ona do recepcji (nawet gdy po ciężkich bólach recepcjonistka poszła po kierowniczkę osobiście ta odmówiła przyjścia... Nie polecam też korzystania z możliwości organizacji ogniska gdyż kosztuje kilkaset złotych a drewna jak kot napłakał i pretensje że za długo trwało (na drugi dzień) bo przewidziane było na 2-4 godziny (tylko szkoda że nie pofatygowali się poinformować mnie że ognisko za 300 zł jest na 2-4 godzin a drewno starczyło na 50 minut). Masakra Na zgłoszoną reklamację i próbę negocjacji wysokości zapłaty usłyszałem że nie da rady bo faktura jest już wystawiona.... (instytucja faktury korygującej jest w tym hotelu niemożliwa). Obsługa "kelnerska" podczas posiłków pozostawia również wiele do życzenia a Pan w sweterku raczej był wczorajszy bo łapki mu się trzęsły jak ... Pokoje skromne, dość czyste. Najmniejsze telewizory pokojowe jakie widziałem może z 19 cali.... W łazienkach brak półki na kosmetyki pod lustrem oraz pod prysznicem. Papier toaletowy nie posiadał uchwytu w którym mógłby wisieć. Stał na spłuczce. Słuchawka prysznica po włączeniu wody spadła mi na głowę odpadając od mocowania pod wpływem odrzutu wody... Na korytarzach też niezbyt czysto... Aha ... byłbym zapomniał, mieszkaliśmy w pokoju 3 osobowym a mieliśmy 1 mały i 1 duży ręcznik - tylko... Winda żyje własnym życiem, jest powolna i często się zacina. Obsługa uważa że jest ok... ?!

    Ocena: 23% !
    • hasior Ocena Gościa weselnego: data wesela: wrzesień 2011

     nie radzą sobie z większymi grupami - jest problem z posiłkami ( opóźnione ), ściany w pokojach poobijane, rano przed hotelem śmieci wylewają się z koszy , kierownictwo niedostępne w niedzielę - nie ma osoby odpowiedzialnej w razie jakichś reklamacji (pobyt od 30.09 - 02.10.2011)

     Ocena: 73% !
    dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Droga Starotoruńska 5a
Toruń

Statystyki i pozycje

Sala nr 19 w rankingu sal weselnych w województwie kujawsko-pomorskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 3 w rankingu sal weselnych w miejscowości Toruń. Zobacz ten ranking »


947 odsłon, 4 ocen i komentarzy.