Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Gościniec Orbaś

Ocena: 93%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Szpiegowo 15
Szpiegowo

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 93% (3 głosów) Gastronomia: Ocena: 100% Wystrój: Ocena: 100% Obsługa: Ocena: 100% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 100% Relacje: Ocena: 100% Miejsca hotelowe: Ocena: 100%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • Marta. Ocena Gościa weselnego: data wesela: wrzesień 2013

  Droga zawiedziona. Gościniec "Orbaś" jest najpiękniejszym miejscem w jakim można zorganizować wesele i nie tylko. Byłam tam nie raz, zawsze wychodziłam zadowolona. Jedzonka jest nie do przejedzenia!!! Nie ma lokalu w okolicy, żeby go było tyle, tak smacznego i tak ładnie podanego. Możliwe ze miała Pani gości z dużym apetytem co się zdarza i po prostu jedzonko ginęło zanim się Pani obejrzała. Odnośnie soków, napoi i wódki... myślała Pani ze po weselu będzie tyle samo co Pani zakupiła?? - a może lokal miał dołożyć bo mało zostało?? -to jest nie możliwe. poza tym pracownicy gościńca są solidnymi i zaufanymi osobami wierzę im bardziej niż co niektórym gościom, nigdy nie wiadomo co im do głowy przyjdzie:) Ostatnia moja odpowiedz na Pani zarzut odnośnie tego jaka nie miła jest Pani Orbaczewska. To jest najmilsza kobieta jaką poznałam do tego inteligentna i przedsiębiorcza. Możliwe że to Pani nastawienie do jej osoby od początku było takie, iż stwierdziła ze odpłaci się tym samym, myślę ze taka jest natura człowieka. Tak samo jak tchórzostwo jakie Pani pokazała, gdyby mnie coś takiego spotkało inaczej bym załatwiła na osobności z Panią Orbaczewską a nie w tak dziecinny i nie odpowiedzialny sposób. Pozdrawiam Panią Zawiedzioną. Marta.

  Ocena: 100% !
  • AniaK Ocena Gościa weselnego: data wesela: sierpień 2010

   Sala piękna, obsługa super, jedzonko pierwsza klasa, piękny ogród, czyściutko, bardzo mi się podobało polecam nie tylko na wesela:)

   Ocena: 100% !
   • AgusiaW Ocena Gościa weselnego: data wesela: październik 2007

    Wszystko SUPER !!!!Jedzonko bardzo dobre, obsługa profesjonalna. Bardzo mili właściciele.Naprawdę POLECAM !!! A sylwester to dopiero klasa. :)

    Ocena: 100% !
   dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Szpiegowo 15
Szpiegowo

Statystyki i pozycje

Sala nr 5 w rankingu sal weselnych w województwie kujawsko-pomorskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w miejscowości Szpiegowo . Zobacz ten ranking »


2174 odsłon, 3 ocen i komentarzy.