Najlepsze sale Statystyki
Dodano 1740 sal,
Wystawiono: 1814 ocen i komentarzy

wyprawy na dorsza i wędkarstwo morskie DarłowoGościniec Orbaś
Szpiegowo

adres:
Szpiegowo 15
Szpiegowo
Gastronomia
(5/3)
Wystrój
(5/3)
Obsługa
(5/3)
Lokalizacja
(5/3)
Relacje
(5/3)
Miejsca hotelowe
(5/3)
Ocena Gościa weselnego: wesele: wrzesień 2013
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Droga zawiedziona. Gościniec "Orbaś" jest najpiękniejszym miejscem w jakim można zorganizować wesele i nie tylko. Byłam tam nie raz, zawsze wychodziłam zadowolona. Jedzonka jest nie do przejedzenia!!! Nie ma lokalu w okolicy, żeby go było tyle, tak smacznego i tak ładnie podanego. Możliwe ze miała Pani gości z dużym apetytem co się zdarza i po prostu jedzonko ginęło zanim się Pani obejrzała. Odnośnie soków, napoi i wódki... myślała Pani ze po weselu będzie tyle samo co Pani zakupiła?? - a może lokal miał dołożyć bo mało zostało?? -to jest nie możliwe. poza tym pracownicy gościńca są solidnymi i zaufanymi osobami wierzę im bardziej niż co niektórym gościom, nigdy nie wiadomo co im do głowy przyjdzie:) Ostatnia moja odpowiedz na Pani zarzut odnośnie tego jaka nie miła jest Pani Orbaczewska. To jest najmilsza kobieta jaką poznałam do tego inteligentna i przedsiębiorcza. Możliwe że to Pani nastawienie do jej osoby od początku było takie, iż stwierdziła ze odpłaci się tym samym, myślę ze taka jest natura człowieka. Tak samo jak tchórzostwo jakie Pani pokazała, gdyby mnie coś takiego spotkało inaczej bym załatwiła na osobności z Panią Orbaczewską a nie w tak dziecinny i nie odpowiedzialny sposób. Pozdrawiam Panią Zawiedzioną. Marta.
Ocena Gościa weselnego: wesele: sierpień 2010
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Sala piękna, obsługa super, jedzonko pierwsza klasa, piękny ogród, czyściutko, bardzo mi się podobało polecam nie tylko na wesela:)
Ocena Gościa weselnego: wesele: październik 2007
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Wszystko SUPER !!!!Jedzonko bardzo dobre, obsługa profesjonalna. Bardzo mili właściciele.Naprawdę POLECAM !!! A sylwester to dopiero klasa. :)
Wystaw opinię

Właściciel sali weselnej jeszcze nie dodał opisu.

Właściciel sali weselnej jeszcze nie dodał zdjęć.
Polcamy sale weselne, domy weselne, zorganizuj weselne w polecanych salach weselnych.

regulamin | Najlepsze sale weselne | kontakt

©2009-2017 ranking-sal-weselnych.pl
Szata graficzna: RevolWeb