Najlepsze sale Statystyki
Dodano 1740 sal,
Wystawiono: 1814 ocen i komentarzy

wyprawy na dorsza i wędkarstwo morskie DarłowoPałac Targon
Ciechocinek

Logo - sala Pałac Targon w Ciechocinek Raczyńskich  6
adres:
Raczyńskich 6
Ciechocinek
dane kontaktowe:

marketing@targon.pl
54 416 60 00
54 416 60 40
Gastronomia
(5/1)
Wystrój
(5/1)
Obsługa
(5/1)
Lokalizacja
(5/1)
Relacje
(5/1)
Miejsca hotelowe
(4/1)
Ocena Młodej Pary: wesele: sierpień 2016
wystawiono:
zgłoś naruszenie
Mieliśmy nasze wesele właśnie w tym Pałacu w Ciechocinku. Od samego początku w imieniu hotelu dbała o nas Pani Sylwia Królak. Przemiła A jednocześnie niesamowicie profesjonalną osobą! Doradzala podpowiadala co najlepiej zrobić co będzie fajnie wyglądać. Ustaliliśmy z Panią także fajne Menu dla naszych gości. Jedzenia na weselu ogrom! A jakie pyszne! Pod okiem Pani Sylwii wszystko przebiegło idealnie! Była zawsze pomocna i pod telefon. Dzięki czemu wesele jak z bajki! Polecamy tę salę bankietowa na wesele!
Wystaw opinię

PAŁAC TARGON jest usytuowany w centrum Ciechocinka, 25 km od Torunia. Blisko stuletni obiekt, dawniej znany jako "Łazienki II", po odrestaurowaniu wrócił do swej dawnej świetności. Połączenie nowoczesności z unikatowymi, pałacowymi wnętrzami zapewnia Gościom komfortowy wypoczynek i stwarza możliwości skorzystania z szerokiego zakresu profesjonalnych zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowy biologiczne.

PAŁAC TARGON zapewnia relaks połączony z luksusem, na który stać każdego. Do dyspozycji Gości oddajemy 110 jedno- i dwuosobowych komfortowych pokoi (z łazienką, TV SAT, telefonem oraz dostępem do Internetu), w tym luksusowe dwupoziomowe apartamenty. Posiadamy pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Łącznie oferujemy 250 miejsc noclegowych.

PAŁAC TARGON jest wymarzonym miejscem do zorganizowania niepowtarzalnego wesela oraz wyjątkowego spotkania rodzinnego. Blisko stuletnie wnętrza zapewniają oryginalną oprawę.

Pałac Targon Ciechocinek
Pałac Targon Ciechocinek
Pałac Targon Ciechocinek
Pałac Targon Ciechocinek
Polcamy sale weselne, domy weselne, zorganizuj weselne w polecanych salach weselnych.

regulamin | Najlepsze sale weselne | kontakt

©2009-2017 ranking-sal-weselnych.pl
Szata graficzna: RevolWeb