Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Osada Karbówko

Ocena: 80%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Elgiszewo 37
Ciechocin

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 80% (2 głosów) Gastronomia: Ocena: 90% Wystrój: Ocena: 60% Obsługa: Ocena: 90% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 100% Relacje: Ocena: 20% Miejsca hotelowe: Ocena: 80%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • Kaśka Ocena Młodej Pary data wesela: sierpień 2011

  Niestety zgadzam się z opinią, że osoba zajmująca się organizacją ślubów jest trudna w relacjach. Traktuje organizatorów z góry i opryskliwie już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej. Później jest tylko gorzej. Podobnie sytuacja wygląda w hotelu Spichrz w Toruniu. Organizatorka inna, ale szkolenie z obsługi klienta to samo- PRL-owskie. Biorąc pod uwagę koszt menu weselnego od osoby jest to dość dziwne.

  Ocena: 73% !
  • sero Ocena Młodej Pary data wesela: maj 2011

   Dużo by można było pisać generalnie wiecej negatywów niz pozytywów.Organizowaliśmy tam ślub od smego poczatku pojawiały sie problemy,na jednym spotkaniu wszystko było uzgodnione a na drugim wracaliśmy do początku organizacji itak przez kilka spotkan do samego wesela,trzeba miec silne nerwy zeby tam cos zorganizowac i dogadac sie z osobami odpowiedzialnymi albo raczej nieodpowiedzialnymi za taką impreze jakim jest wesele.Napewno warto ustalic sobie i spisywac kopie z podpisem ustalonych godzin,cen(szczegolnie)zeby pozniej sie nierozczarowac jak przyjdzie do płacenia!aaa najwazniejsze nieorganizowac imprez jak są inne uroczystosci typu chrzciny, urodziny,przyjęcia! Poniewaz z wielkiej oszczędnosci nieotrzymacie całego jedzenia na drugi dzien,a personel bedzie wam wmawiac ze jedzenie sie zepsuło!aa no i ta woda która jest na stołach nalewana z karnu na widoku gości którzy bacznie obserwują! Chwała im za to! Tort weselny jest odpalany bez pary młodej i podawany bez jej udziału,pędziliśmy zeby go zobaczyc płonącego niestety tylko kamerzysta widział ten moment! A na dodatek nie przyznają sie do błędów i pożyczonych dekoracji chociaz my za to płacimy,a super idzie im wypieranie sie!!!.Dobra trochę pozytywów! Brdzo dobre jedzenie,kelnerzy super!! zadbają o wszystko! Wspaniałe widoki,mnóstwo atrakcji! Tak naprawdę to nie kelnerzy są winni tylko organizatorka z która trzeba umiec rozmawiac,przyda sie troche psychologii i mooocne nerwy!

   Ocena: 73% !
  dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Elgiszewo 37
Ciechocin

Statystyki i pozycje

Sala nr 13 w rankingu sal weselnych w województwie kujawsko-pomorskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 1 w rankingu sal weselnych w miejscowości Ciechocin. Zobacz ten ranking »


661 odsłon, 2 ocen i komentarzy.