Szukasz sali weselnej? Sprawdź opinie!

Ogólnopolski Ranking Sal Weselnych

1234 sal weselnych, 1234 ocen i komentarzy

Restauracja Rodzinna

Ocena: 77%
dodaj opinię i ocenę tej sali

Osobowicka 79a
Wrocław

Oceny

Ocena ogólna: Ocena: 77% (3 głosów) Gastronomia: Ocena: 87% Wystrój: Ocena: 87% Obsługa: Ocena: 73% Lokalizacja, dojazd: Ocena: 73% Relacje: Ocena: 73% Miejsca hotelowe: Ocena: 53%

Opinie

dodaj opinię i ocenę tej sali
 • pati Ocena Gościa weselnego: data wesela: marzec 2014

  Restauracja wcale nie rodzinna, moze na stype sie nadaje ale na rodzinne wesole swieto to raczej napewno nie. jedzenie ok ale bez szalu natomiast obsluga tragiczna nie usmiechliwa nie uczynna, p. Magda jedze na krolowa i ustwia gosci po katach nie polecam !!!!!!!!

  Ocena: 37% !
  • mama Ocena Gościa weselnego: data wesela: maj 2013

   Pani Magdo! Jako mama Pana Młodego, ale także jako Gość przyjęcia, dziękuję za Pani zaangażowanie i za przygotowanie tak wspaniałego wieczoru! Jedzenie było pyszne, a obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna. Biesiadnicy są zachwyceni atmosferą przyjęcia i do dnia dzisiejszego bardzo miło wspominają. Polecam wszystkim ! Uroczystość rodzinna w Restauracji Rodzinna to naprawdę doskonały wybór. Pozdrawiam - Bożena Nienartowicz.

   Ocena: 100% !
   • joleks Ocena Młodej Pary data wesela: kwiecień 2012

    Wiem że dla każdego ten dzień jest ważny, ja na przygotowania całego ślubu miałam 5 miesięcy więc mało czasu, dlatego musiałam zaufać właścicielce Restauracji Rodzinnej Pani Magdzie. Miałam dwa spotkania w restauracji, ponieważ dodatkowo nie mieszkam już od paru lat we Wrocławiu, ale podczas tych spotkań wiedziałam że moje wesele jest dla Pani Magdy równie ważne jak dla nas. To osoba, która doradzi we wszystkich kwestiach, zorganizuje wszystko czego sobie zażyczycie i dopilnuje wszystkiego osobiście nawet podczas wesela. Ale przejdźmy do szczegółów: Restauracja jest otwarta tylko dla przyjęć okolicznościowych, urządzona z elegancją i klasą, kameralna do 80 osób, sala do tańczenia półotwarta, bardzo dobra akustyka i posiada różne możliwości oświetlenia. Z sali głównej za Parą młodą jest jest wyjście na ogród zewnętrzny, gdzie można odetchnąć po pierwszych pląsach. Z drugiej strony sali, od stron jest wyjście na taras z parasolami i stolikami. Restauracja jest czysta, zorganizowana, z małym barkiem na którym ustawiany jest bufet z ciastami i kawą. Restauracja jest pięknie urządzona, a dekoracja sali na wesele jest niemalże zbędna, delikatne zdobienia wystarczą, ja miałam kokardy na kinkietach i ozdobione nasze miejsce, to wystarczyło. Jedzenie rewelacyjne, polskie domowe, ciepłe, podane na czas przez świetnych i uśmiechniętych kelnerów. Pani Magda na naszą prośbę zorganizowała nam również wiejskie platery z polskimi swojskimi wyrobami, wszystko świeże i przepyszne. Zamówiła również ciasto i Tort Weselny, którego smak i lekkość mają nasi Goście do dzisiaj w pamięci. Pani Magda doradziła nam nawet DJ z Wodzirejem, którzy okazali się strzałem w dziesiątkę, rozbawili całą salę od malucha do starszaka. To że mieliśmy z mężem fantastyczne wesele zawdzięczamy wielu osobom, ale szczególnie Pani Magdzie, której dziękujemy za zorganizowanie, i opiekę nad naszym weselem. A nam samym życzę wspaniałego życia, tak pięknego jak ten dzień.

    Ocena: 87% !
   dodaj opinię i ocenę tej sali

Dojazd i kontakt


Osobowicka 79a
Wrocław

Statystyki i pozycje

Sala nr 31 w rankingu sal weselnych w województwie dolnośląskim. Zobacz ten ranking »


Sala nr 11 w rankingu sal weselnych w miejscowości Wrocław. Zobacz ten ranking »


1596 odsłon, 3 ocen i komentarzy.